Najlepsze gry PC w pudełku do 50 złotych

0

No bo jak tu nie kochać pudełeczek.

  NASTĘPNA 

Podczas gdy wszyscy mówią, że sprzedaż pudełkowa umiera, a do tego narzekają, że pudełkowe gry wypadają w promocjach gorzej, niż elektroniczne, które można przecież przecenić do -10 000%, my postanowiliśmy zapolować na hity w pudełkach i przystępnych cenach. O to, co znaleźliśmy.

DOOM

Kojarzycie tę serię, która zdaniem niektórych skończyła się na Kill ‘Em All? Bethesda i id Software postanowiły się nie zgodzić i w 2016 wydały naprawdę dobrą strzelankę, w której na dzień dobry bohater kasuje gadającą do niego głowę i skupia się na mordowaniu demonów na Marsie, jak należy. Nasza recenzja tego cacuszka jest tutaj.

Złapanie Dooma teraz to okazja na sprawdzenie, co w grze (poza zbijaniem żółwika z własną figurką) zadziałało, i przygotowanie się do nadchodzącego Doom Eternal. Słowo dajemy, warto, bo kurczę… TO JEST DOOM, NA JAKIEGO ZASŁUGUJEMY. CENA NA CENEO: od 39,99 zł

FAR CRY 4

Wiadomo, w czym seria Far Cry (przynajmniej od trójki) jest dobra – w tworzeniu charakterystycznych i trochę obłąkanych złoczyńców, którzy na długo zapadają w pamięć… no i w sumie nie są specjalnie obecni w grze. Tym razem białowłosy, noszący charakterystyczną, różową marynarkę Pagan Min okazuje się do kompletu nawet naszym krewnym!

Far Cry 4 ma fajne „ukryte” zakończenie, fajne strzelanie i bardzo dużo wież do zajęcia. To kawał fajnej, choć dość szablonowej, jak na standardy Ubisoftu rozrywki, którą teraz postanowiono zapakować w Naprawdę Przystępną Cenę. Nic, tylko brać. CENA NA CENEO: od 49,99 zł

RAYMAN LEGENDS

Rayman, jedna z gier, na których Ubisoft budował swoją sławę, od dłuższego czasu „odpoczywa” – w miarę aktywne są z niej tylko Rabbidsy, które w ubiegłym roku stanęły do boju wraz z Mario. Nie zmienia to faktu, że Rayman Legends jest fantastycznym tytułem, który nie zestarzał się źle.

A do tego prezentuje się naprawdę ślicznie. To radosna, lekka i przyjemna gra, w którą równie przyjemnie pyka się samodzielnie jak i w kooperacji, bo Ubi dołożyło naprawdę wielu starań, by gracze podczas zabawy nie przestawali się uśmiechać. Udało się. CENA NA CENEO: od 42,99 zł

  NASTĘPNA 

1 2 3
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz