Najlepsze gry o superbohaterach

0

A jaką supermoc Ty chcesz mieć?

Superbohaterowie są w kinie modni od jakiejś dekady, ale w grach towarzyszą nam znacznie dłużej. Postanowiliśmy wybrać dziesięć najciekawszych produkcji, pokazujących, jak wspaniała jest historia bohaterów na komputerowych i konsolowych ekranach. Oto nasze top10.

10. SPIDER-MAN 2

Zanim studio Treyarch stało się „tym studiem od Black Ops” zrobiło kilka naprawdę ciekawych tytułów. Jednym z nich był wiekowy już Spider-man 2. W czasach, gdy filmy o superbohaterach były bardzo kiepskie, a wybijał się tylko Człowiek-Pająk z Tobeyem Maguirem i może Blade, goście z Treyarch zaserwowali nam naprawdę solidną produkcję.

Frajda, jaką zapewniało bujanie się na pajęczynach wśród wieżowców to jedno z lepszych bohaterskich doświadczeń, jakie do tej pory dostaliśmy. Do tego aktorzy z drugiej części filmu odtwarzający swoje role w grze to gratka sama w sobie. Trudno też zapomnieć też elementy dodane do gry przez Treyarch, takie jak absurdalna walka z Mysterio.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz