Najlepsze gry 2017 roku na PlayStation 4. Japońska jakość

3

SPECJALNE WYRÓŻNIENIA

Gdybym miał wymienić, któryś z wcześniej omówionych tytułów, to w jego miejsce wstawiłbym od razu piątą odsłonę Persony, która w świetny sposób opowiada o życiu nastolatków, a przy tym jest naprawdę udanym jRPG-iem. Bardzo dobrze wypadły również Gravity Rush 2 oraz Knack 2, głównie z tego względu, że były dobrym rozbudowaniem pomysłów z pierwszych części. Miłośnicy sportu mogli natomiast spędzać miło czas przy Everybody’s Golf, a fani bijatyk klepać się po pyskach w InJustice 2, czyli w jednej z lepszych gier tego typu bieżącego roku. Osoby posiadające gogle PlayStation VR z pewnością doceniły Resident Evil VII wykorzystujące technologię wirtualnej rzeczywistości.

2017 rok był także czasem solidnych remasterów gier debiutujących pierwotnie na drugiej stacjonarnej konsoli Sony. Do sprzedaży trafiły m.in. takie tytuły jak Final Fantasy XII: The Zodiac Age, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter i 1.5 + 2.5 ReMix oraz WipeOut: Omega Collection. Najlepiej prezentował się jednak Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, z racji tego, że twórcy odświeżonej wersji musieli wszystko przygotować od nowa, bez dostępu do oryginalnego kodu źródłowego.

 
1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Nier automata, Horizon zero dawn, Uncharted zaginione dziedzictwo, Dishonored Death of the outsider jak( każda inna część ! ;) )

  2. Gameplay can draw for many, many hours, however, it is not the most important thing here, only the plot. The story prepared by the producer is a real gem of gangster cinema combined with a comedy of absurdities and touching melodrama. Such a combination would not burn out for many reasons

    https://essaytyper.pro/

Zostaw komentarz