Najlepsze gry 2017 roku na PlayStation 4. Japońska jakość

3

#UNCHARTED: ZAGINIONE DZIEDZICTWO <- link do recenzji

Zaginione Dziedzictwo początkowo miało być niewielkim rozszerzeniem fabularnym do czwartej odsłony Uncharted, ale rozrosło się tak mocno, że producent postanowił stworzyć samodzielny produkt. Dobrze się stało, ponieważ dzięki temu mogliśmy po raz kolejny przeżyć pełnoprawną przygodę z uniwersum wykreowanym przez Naughty Dog. Na korzyść gry zadziałała też główna bohaterka, która przejęła pałeczkę po Nathanie Drake’u. Chloe Frazer to twarda babka, nie zapominająca o swoim seksapilu, co zresztą niejednokrotnie podkreślali twórcy gry w przerywnikach filmowych lub podczas dialogów w trakcie rozgrywki. Gameplay może nie należał do najbardziej oryginalnych, jednakże „czwórka” tak wysoko postawiła poprzeczkę, że nawet Naughty Dog będzie ciężko to przebić przez najbliższe lata. Pomimo lekkiej wtórności, w Zaginione Dziedzictwo gra się fenomenalnie, zarówno dla przemyślanych etapów platformowych, widowiskowych strzelanin czy relacji pomiędzy Chloe, a jej towarzyszką Nadine Ross.

 
1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Nier automata, Horizon zero dawn, Uncharted zaginione dziedzictwo, Dishonored Death of the outsider jak( każda inna część ! ;) )

  2. Gameplay can draw for many, many hours, however, it is not the most important thing here, only the plot. The story prepared by the producer is a real gem of gangster cinema combined with a comedy of absurdities and touching melodrama. Such a combination would not burn out for many reasons

    https://essaytyper.pro/

Zostaw komentarz