Najlepsze gry 2017 roku na PlayStation 4. Japońska jakość

1
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

#HORIZON ZERO DAWN <- link do recenzji

Przy okazji premiery, trochę narzekałem na Horizon Zero Dawn ze względu na niezbyt wciągającą fabułę czy niedoróbki techniczne, ale dosyć szybko przestałem myśleć o wadach, gdy skupiłem uwagę na gameplayu. Ten opiera się w dużej mierze na walce ze zmechanizowanymi zwierzętami, które przejęły kontrolę nad naszą planetą. Pojedynki to prawdziwy majstersztyk, wymagający od gracza dobrego refleksu, krztyny zręczności i wiedzy o konkretnym rodzaju oponenta. Poza tym, produkcja Guerilla Games udowadnia, że nawet na przestarzałych konsolach (względem współczesnych pecetów) można osiągnąć przepiękną oprawę wizualną. Odkrywaniu nowych lokacji za każdym razem towarzyszył mi nieukrywany zachwyt. Pod tym względem świetną robotę robi rozszerzenie do gry The Frozen Wilds wprowadzające zaśnieżoną lokację. Nie pozostaje nic innego, jak bawić się trybem fotograficznym.

 
1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. Nier automata, Horizon zero dawn, Uncharted zaginione dziedzictwo, Dishonored Death of the outsider jak( każda inna część ! ;) )

Zostaw komentarz