Najlepsze gry 2017 roku na PlayStation 4. Japońska jakość

3
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

#NIOH <- link do recenzji

NioH jest jednym z wielu tytułów, który powstał na fali popularności gier z serii Dark Souls od studia From Software. Team Ninja – w przeciwieństwie do polskiego CI Games i jego Lords of the Fallen – zaczerpnęło od konkurencji jedynie główne założenia i właściwie na tym podobieństwa się kończą. Historia Brytyjczyka Williama, który trafia do Feudalnej Japonii pochłoniętej wojenną pożogą, została podzielona na wiele pomniejszych etapów wypełnionych mniej lub bardziej trudnymi do pokonania przeciwnikami. Fabuła w dużej mierze bazuje na historycznych wydarzeniach, tyle, że wzbogaconych o elementy fantastyczne nawiązujące do tamtejszego folkloru. Rozgrywka natomiast jest dosyć wymagająca, zwłaszcza, gdy w próbujemy przejść wszystkie etapy w pojedynkę. Ogromną zaletą NioH jest ogromny wachlarz broni oraz kilka stylów walki, których opanowanie bywa potrzebne do pokonania konkretnych rodzajów przeciwników.

 
1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Nier automata, Horizon zero dawn, Uncharted zaginione dziedzictwo, Dishonored Death of the outsider jak( każda inna część ! ;) )

  2. Gameplay can draw for many, many hours, however, it is not the most important thing here, only the plot. The story prepared by the producer is a real gem of gangster cinema combined with a comedy of absurdities and touching melodrama. Such a combination would not burn out for many reasons

    https://essaytyper.pro/

Zostaw komentarz