Najlepsze (dotychczas) gry ekskluzywne na PlayStation 4

0

Największe perełki.

  NASTĘPNA 

Tytuły ekskluzywne od zawsze były motorem napędowym konsol. To w dużej mierze właśnie dla nich decydujemy się na kupno konkretnego sprzętu. Microsoft ostatnio trochę przysnął z tematem, Nintendo skrupulatnie idzie zgodnie ze swoimi tradycjami, a jak na tle konkurencji wypada platforma Sony? Moim zdaniem bardzo dobrze, ponieważ większość tytułów na wyłączność dostępnych na PlayStation 4 to prawdziwe perełki i jedynie sporadycznie trafiają się gorsze produkcje. Przyjrzyjmy się jednak tym najlepszym, w które powinien zagrać każdy posiadacz tej konsoli. Pamiętajcie, wybór jest mocno subiektywny.

BLOODBORNE

Listę otwiera jedna z lepszych gier ostatnich lat, czyli Bloodborne. Dzieło studia From Software czerpie najlepsze pomysły z cyklu Dark Souls, ale wykorzystuje je w znacznie lepszy sposób. Może będzie to kontrowersyjne stwierdzenie, ale uważam iż jest to najlepszy tytuł w dorobku japońskiego producenta. Nie tylko ze względu na dynamiczną, wymagającą i satysfakcjonująca rozgrywkę, ale przede wszystkim za niesamowity, horrorowy klimat i masę nawiązań do prozy mistrza grozy H.P. Lovecrafta. Gdy dołożymy do tego rozszerzenie The Old Hunters (recenzja), stojące na jeszcze wyższym poziomie od podstawki, wtedy wychodzi nam exclusive idealny. Więcej o grze przeczytacie w naszej recenzji.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz