Najlepiej zapowiadające się polskie gry 2018 roku

5

WORLD WAR 3

Chociaż World of War 3 znajduje się w produkcji już od dłuższego czasu, na temat gry nadal niewiele wiadomo. Nowy projekt gliwickiego studia The Farm 51, które stoi za zeszłorocznym Get Even, będzie sieciową strzelanką osadzoną w realiach globalnego konfliktu zbrojnego rozgrywającego się w trzeciej dekadzie XXI wieku. Atutem gry ma być odwzorowanie realiów współczesnego pola walki oraz zespołowej współpracy. W pracach nad grą biorą udział specjaliści z centrów strategicznych oraz weteranami sił specjalnych. Więcej na temat gry przeczytacie w naszym wywiadzie z Marcinem Ellerem.

Farm 51 World War 3
World War 3, Farm 51
Producent: The Farm 51
Premiera: 2018
Platformy: PC

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja5 komentarzy

  1. „W języku polskim jedyna poprawna pisownia przymiotnika to postapokaliptyczny. Będąca kalką z języka angielskiego pisownia post-apokaliptyczny czy post apokaliptyczny jest błędna.” A tak, to ciekawie się to zapowiada w 2018. Pozdrawiam.

  2. Zróbcie artykuł o scp: secret laboratory To gra multiplayer w całości stworzona przez nastolatka na podstawie starego Containment Breach Po więcej informacji zaprawszam na kanał na yt: Hubert Moszka

Zostaw komentarz