Najlepiej zapowiadające się polskie gry 2018 roku

5

FROSTPUNK

Mroźny Frostpunk to chyba jedna z najlepiej zapowiadających się i najbardziej wyczekiwanych polskich premier 2018 roku. Wynika to głównie z faktu, że za tytułem stoi ekipa 11 bit studios, twórcy wielokrotnie nagradzanego i docenionego w Polsce, jak również za granicą This War of Mine. Frostpunk przeniesie nas do skutego lodem post-apokaliptycznego świata, w którym jedyną bronią ludzkości w starciu ze śmiercionośnym żywiołem są silniki parowe. Jako zarządca osiedla ocalałych, będziemy musieli zadbać nie tylko o rozbudowę infrastruktury, ale także dobrobyt mieszkańców. Tak jak w This War of Mine, nie raz i nie dwa postawieni zostaniemy przed trudnymi wyborami natury moralnej.

Producent: 11 bit studios
Premiera: marzec 2018
Platformy: PC

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja5 komentarzy

  1. „W języku polskim jedyna poprawna pisownia przymiotnika to postapokaliptyczny. Będąca kalką z języka angielskiego pisownia post-apokaliptyczny czy post apokaliptyczny jest błędna.” A tak, to ciekawie się to zapowiada w 2018. Pozdrawiam.

  2. Zróbcie artykuł o scp: secret laboratory To gra multiplayer w całości stworzona przez nastolatka na podstawie starego Containment Breach Po więcej informacji zaprawszam na kanał na yt: Hubert Moszka

Zostaw komentarz