Najlepiej zapowiadające się polskie gry 2018 roku

5

BONUS: IRON HARVEST

Iron Harvest nie jest polską grą, odpowiada za nią niemieckie studio KING Art Games, ale ze względu na fakt, że jej akcja toczy się w wykreowanym przez polskiego artystę Jakuba Różalskiego uniwersum 1920+, zadecydowaliśmy, że znajdzie się w naszym zestawieniu. Być może kojarzycie nawet obrazek, na którym polscy chłopi żną zboże, a w tle przechadza się potężny mech – to właśnie esencja Iron Harvest. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o produkcji, to podpowiadam, że mamy do czynienia ze strategią czasu rzeczywistego, która nastawiona będzie na taktyczną rozgrywkę. Często porównuje się ją do Company of Heroes. Na razie nie mamy pewności czy gra ukaże się w 2018 roku, ale warto o niej pamiętać.

Producent: KING Art Games
Premiera: 2018
Platformy: PC, PS4, X1

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja5 komentarzy

  1. „W języku polskim jedyna poprawna pisownia przymiotnika to postapokaliptyczny. Będąca kalką z języka angielskiego pisownia post-apokaliptyczny czy post apokaliptyczny jest błędna.” A tak, to ciekawie się to zapowiada w 2018. Pozdrawiam.

  2. Zróbcie artykuł o scp: secret laboratory To gra multiplayer w całości stworzona przez nastolatka na podstawie starego Containment Breach Po więcej informacji zaprawszam na kanał na yt: Hubert Moszka

Zostaw komentarz