Najlepiej zapowiadające się polskie gry 2018 roku

5

Znacie wszystkie?

Chociaż nie obeszło się bez paru wpadek, rok 2017 można uznać za bardzo udany dla polskiej branży gier wideo. Na razie wszystko wskazuje na to, że kolejnych dwanaście miesięcy będzie przynajmniej równie dobrych. Przed wami dziesięć, naszym zdaniem, najlepiej zapowiadających się tytułów 2018 roku. Przy okazji zachęcam do lektury artykułu Łukasza poświęconego najlepszym polskim grom wideo 2017 roku. A wy, na jaką polską produkcję czekacie w tym roku najbardziej?

KLIKNIJ BANNER, ŻEBY PRZEJŚĆ DO TEKSTU >>>
KLIKNIJ BANNER, ŻEBY PRZEJŚĆ DO TEKSTU >>>

GWINT: WIEDŹMIŃSKA GRA KARCIANA

Gwint jest grywalny już od wielu miesięcy w ramach otwartych testów beta, ale nadal czekamy z niecierpliwością na Wojnę Krwi, czyli kampanię fabularną do wiedźmińskiej karcianki. Początkowo miała mieć ona premierę pod koniec zeszłego roku, ale jesienią Marcin Iwiński ogłosił, że zespół chce jeszcze bardziej rozbudować rozgrywkę, a że wymaga to czasu, musimy uzbroić się w cierpliwość. W 2018 roku dobiegną też końca testy beta i zobaczymy wreszcie wersję 1.0 gry. Przy okazji przypominamy, że Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana dostępna będzie za darmo w modelu free-to-play. Tytuł już teraz oferuje opcjonalne mikrotransakcje, ale w finalnej wersji kampanie fabularne też będą płatne.

Producent: CD Projekt RED
Premiera: 2018
Platformy: PC, PS4, X1

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja5 komentarzy

  1. „W języku polskim jedyna poprawna pisownia przymiotnika to postapokaliptyczny. Będąca kalką z języka angielskiego pisownia post-apokaliptyczny czy post apokaliptyczny jest błędna.” A tak, to ciekawie się to zapowiada w 2018. Pozdrawiam.

  2. Zróbcie artykuł o scp: secret laboratory To gra multiplayer w całości stworzona przez nastolatka na podstawie starego Containment Breach Po więcej informacji zaprawszam na kanał na yt: Hubert Moszka

Zostaw komentarz