Najlepiej zapowiadające się gry na PC w 2018 roku

0

Czyli czego konsolowcy zazdroszczą PCMR.

Rok 2018 będzie obfitował w ciekawe premiery nie tylko na konsolach, ale także komputerach osobistych. Przed wami dziesięć najlepiej zapowiadających się gier wideo na PC w 2018 roku, które – przynajmniej na początku – nie zagoszczą ani na PlayStation 4, ani Xboksie One, ani Nintendo Switch, i których konsolowcy mogą pozazdrościć posiadaczom pecetów. A wy, na jaki tytuł czekacie najbardziej?

SID MEIER’S CIVILIZATION VI: RISE AND FALL

Rise and Fall to pierwszy duży dodatek do Sid Meier’s Civilization VI. Rozszerzenie wprowadzi do gry moc nowości, m.in. złote i ciemne wieki z różnymi premiami i wyzwaniami, system lojalności miast, gubernatorów z indywidualnymi premiami specjalizacji i drzewkami promocji, rozszerzony system sojuszów, interwencje kryzysowe oraz zupełnie nowe cywilizacje i historycznych liderów. Nie zabraknie też nieznanych wcześniej cudów świata i cudów natury, nowych jednostek, ulepszeń, dzielnic, budynków, a nawet zasobów. System rządów zostanie dodatkowo rozszerzony o nowe doktryny, a istniejące systemy zostaną ulepszone. Więcej na temat Civilization VI przeczytacie w naszej recenzji.

Producent: Firaxis Games
Gatunek: grand strategy game
Premiera: 8.02.2018

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz