Najlepiej zapowiadające się gry II połowy 2018 roku

0

POPRZEDNIA

FORZA HORIZON 4

Ostatnio pisałem o średnim The Crew 2, które próbowało być trochę jak seria Forza Horizon. Nic jednak nie jest w stanie prześcignąć mistrza, zwłaszcza, ze czwarta część samochodówki od Playground Games zapowiada się rewelacyjnie. Ponownie otrzymamy rozległy świat, oferujący tym razem tereny Wielkiej Brytanii. Gra zaoferuje ponadto czterysta pięćdziesiąt samochodów oraz szereg zmian w mechanikach rozgrywki. Zdecydowanie największą nowością będzie zmieniająca się co tydzień pora roku, co ma mieć spory wpływ na przebieg rozgrywki. Już zacieram rączki i z niecierpliwością wyczekuję październikowej premiery.

POZOSTAŁE

W niniejszym zestawieniu skupiłem się przede wszystkim na dziesięciu tytułach, które według mnie prezentują się najciekawiej. Nie oznacza to natomiast, że pozostałe gry, jakie trafią do sprzedaży w drugiej połowie tego roku, nie będą warte waszej uwagi. Pozostałe produkcje godne zapamiętania to: The Banner Saga 3, Shenmue I & II, F1 2018, Yakuza Kiwami 2, Life is Strange 2, Biomutant, Darksiders III, Tetris Effect oraz Just Cause 4. Ponadto, niedługo zadebiutują też polskie My Memory of Us (przeczytaj wywiad z twórcami) oraz Kursk. Warto także przypomnieć, że w międzyczasie wystartują beta testy World War 3 (wywiad) od rodzimego studia The Farm 51. Niestety, oficjalna premiera odbędzie się najpewniej dopiero w 2019 roku.

POPRZEDNIA


1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz