Najlepiej zapowiadające się gry II połowy 2018 roku

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

ASSASSIN’S CREED ODYSSEY

Origins bez wątpienia był dla serii kolejnym krokiem milowym. Jedni z miejsca zakochali się w najnowszej odsłonie asasyńskich wojaży, z kolei drudzy doszukali się w grze rzeczy, które niekoniecznie wyszły, tak jak powinny. Dawid nawet nie zawahał się umieścić produkcji Ubisoftu w zestawieniu największych rozczarowań ubiegłego roku. Jak będzie z Assassin’s Creed Odyssey? Myślę, że podobnie. Produkcja nie będzie różniła się zbytnio od poprzedniczki, przez co zyska tyle samo fanów, co przeciwników. Sam z chęcią zagram w tę część ze względu na czasy, w jakich została osadzona. Starożytna Grecja musi być spoko. Po prostu… musi.

CALL OF DUTY: BLACK OPS IIII

Wszyscy jadą po Call of Duty jak po brudnej szmacie, ale seria i tak z roku na rok zalicza kolejny rekordy sprzedażowe. Z całą pewnością, nie inaczej będzie w przypadku czwartego epizodu Black Ops. Gracze burzą się, że gra została ogołocona z trybu fabularnego, ale moim zdaniem, nie jest to wcale taki głupi pomysł. Kampanie single player z ostatnich odsłon wołały o pomstę do nieba, dlatego dobrze, że Treyarch nie traci czasu na rozpisywaniu kolejnej dennej historyjki. Zamiast tego, możemy otrzymać dopracowany multiplayer, pełen różnorodnych trybów, w tym jeszcze bardziej rozbudowanej sekcji zombie.

SPYRO REIGNITED TRILOGY

Spyro to obok Crasha Bandicoota (poznaj historię serii) jeden z ciekawszych bohaterów wywodzących się z czasów pierwszej konsoli PlayStation. Podobnie jak w przypadku N.Sane Trilogy (recenzja), tutaj również otrzymamy remaki trzech odsłon serii wydanych w komplecie. Za przygotowanie odświeżonej wersji odpowiada Toys for Bob, natomiast nie zapominajcie, kto jest ojcem oryginałów – Insomniac Games. Spyro Reignited Trilogy to świetna okazja do przypomnienia sobie genialnych platformówek z dawnych lat oraz idealne rozwiązanie dla osób, których nie było jeszcze na świecie w momencie premiery pierwowzorów.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 


1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz