Najlepiej zapowiadające się gry II połowy 2018 roku

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

RED DEAD REDEMPTION II

Nie mogę doczekać się premiery drugiej odsłony Red Dead Redemption. Według mnie, jest to znacznie lepsza marka od Grand Theft Auto, dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że Rockstar Games znalazł czas na stworzenie sequelu. Co prawda, twórcy nie podzielili się jeszcze konkretniejszymi fragmentami rozgrywki, ale akurat temu producentowi można zaufać w ciemno. Jeśli mówią, że będzie dobrze, to prawdopodobnie będzie jeszcze lepiej. Podoba mi się to, że głównym bohaterem został koleś, o którym raczej nie wypowiemy się w samych superlatywach. Daje to ogromne pole do popisu scenarzystom oraz może mieć pozytywny wpływ na sam gameplay.

BATTLEFIELD V

Zwiastun zapowiadający piątą odsłonę Battlefielda sprawił, że na moment kompletnie straciłem zainteresowanie tą produkcją. Na szczęście, Electronic Arts dosyć szybko się ogarnęło i przygotowało znacznie ciekawsze materiały na tegoroczne targi E3. Po obejrzeniu kilku gameplayów oraz posłuchaniu wypowiedzi twórców, ponownie nabrałem ochoty na grę studia DICE. Jestem też ciekawy, jak producent poradzi sobie z popularnym do obrzygania trybem Battle Royale. Nie nastawiam się jednak negatywnie, ponieważ w przypadku tej serii może to oznaczać ogromny powiew świeżości. Jak będzie faktycznie? O tym przekonamy się w połowie października.

SHADOW OF THE TOMB RAIDER

Crystal Dynamics swego czasu podjęło genialną decyzję odnośnie zrestartowania cyklu Tomb Raider. Główna bohaterka została rozpisana na nowo, a gry z jej udziałem stały się brutalniejsze i zyskały na widowiskowości. Niestety, materiały prezentujące najnowszą odsłonę nie napawają mnie optymizmem, ale z ostateczną oceną oczywiście wstrzymam się do momentu, aż osobiście ogram ten tytuł. Shadow of the Tomb Raider ma ogromny potencjał, ale tylko pod warunkiem, że nie otrzymamy po raz trzeci tego samego. Lara Croft nie może przecież jeszcze bardziej pozostawać w tyle za Nathanem Drakiem i jego ekipą, prawda?

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 


1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz