Najlepiej zapowiadające się gry II połowy 2018 roku

0

Najlepsze z najlepszych.

  NASTĘPNA 

Ostatnio mogliście zapoznać się z najlepszymi grami pierwszej połowy roku. Sprawdźmy zatem, co czeka nas w kolejnych sześciu miesiącach. Na brak ciekawych gier z pewnością nie będziemy narzekali.

CALL OF CTHULHU

Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego twórcy gier i filmów tak bardzo boją się tematyki Cthulhu. Mroczne zakątki świata czy Bloodborne udowodniły, ze można stworzyć świetną produkcję, w mniejszym lub większym stopniu odnoszącą się do literatury H.P. Lovecrafta. Dlatego bardzo liczę na to, że dzieło Cyanide Studio sprosta oczekiwaniom miłośników prozy Samotnika z Providence. Z racji tego, że tytuł jest raczej budżetówką, nie spodziewałbym się po nim zbyt wielu wodotrysków i niesamowitego gameplayu. Zamiast tego, mam nadzieję, iż twórcy oddadzą w ręce graczy intrygującą, pełną szaleństwa opowieść, godną oryginału.

HITMAN 2

Pierwsza odsłona restartu serii Hitman bardzo przypadła mi do gustu, o czym zresztą nie omieszkałem napisać przy okazji recenzji całego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że „dwójka” nie wprowadzi zbyt wielu nowości, ale to raczej nie jest wielkim problemem. Najważniejsze, żeby Agent 47 ponownie został wrzucony na ciekawe mapy, w których będzie miał ogromną swobodę działania i tylko od gracza będzie zależało, jak wykona misję. Myślę, że IO Interactive poradzi sobie z tym zadaniem i już w listopadzie bieżącego roku, ponownie zaczerpniemy masę radości z polowania na złych ludzi.

SPIDER-MAN

Moim zdaniem, ostatnią dobrą grą poświęconą Pajączkowi był Spider-Man 2: Enter Electro z 2001 roku. Od czasów produkcji z pierwszego PlayStation otrzymywaliśmy przeciętne tytuły, których głównym zadaniem było raczej żerowanie na popularnej marce, a nie próbowanie dogodzenia fanom komiksów. Aż tu nagle, po latach na scenę wkroczyło studio Insomniac Games, zapowiadające pracę nad nową grą z Peterem Parkerem w roli głównej. Studio wielokrotnie udowodniło swoje umiejętności (serie Ratchet & Clank, Spyro i Resistance), dlatego o efekt końcowy ich najnowszego dzieła jestem spokojny.

  NASTĘPNA 


1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz