Najlepiej zapowiadające się filmy rozrywkowe II połowy 2018 roku

0

POPRZEDNIA

CREED II

Ciekawe czy Sylvester Stallone podczas pisania scenariusza do pierwszej odsłonie „Rocky’ego” miał w ogóle nadzieję na to, że powstanie przynajmniej jedna kontynuacja. Film na szczęście okazał się wielkim hitem, zapewniając Sly’owi sławę, która trwa do dzisiaj. Zawsze fascynowało mnie to, że pomimo paraliżu twarzy (problemy przy porodzie) i wady wymowy, miał w sobie na tyle dużo determinacji, żeby osiągnąć tak duży sukces w Hollywood. W miejscu, gdzie wszystko jest idealny i piękne.

Jak doskonale wiecie, „Rocky” miał kilka sequeli, aż w końcu do kin trafiła produkcja o nazwie „Creed”, w której śledziliśmy losy syna najlepszego przyjaciela Balboy. Początkowo można było mieć obawy o efekt końcowy, ale ten okazał się więcej niż zadowalający. Michael B. Jordan świetnie odnalazł się w roli Adonisa, a film kipiał o emocji i charakterystycznego stylu zapoczątkowanego w 1976 roku przez Stallone’a. Tytuł odniósł sukces kasowy, dzięki czemu w tym roku przyjdzie nam obejrzeć kolejną walkę młodego Creeda.

Co ciekawe, główny bohater stoczy walkę z pierworodnym Ivana Drago, z którym Rocky dawno temu zmierzył się na ringu. Był to więc dobry moment, żeby na scenę ponownie wkroczył Dolph Lundgren. Właściwie o film jestem spokojny, ponieważ wątpię, żeby można było zajechać takiego samograja. Czy tak faktycznie będzie? O tym przekonamy się pod koniec listopada.

POPRZEDNIA

1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz