Najlepiej zapowiadające się filmy rozrywkowe II połowy 2018 roku

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

MOWGLI: CHŁOPIEC Z DŻUNGLI

Jakiś czas temu Disney odświeżył „Księgę dżungli” przygotowując aktorski film. Andy Serkis, mistrz wcielania się w nieludzi, postanowił mimo to na nowo opowiedzieć historię chłopca wychowanego przez zwierzęta. „Mowgli: Chłopiec z dżungli” ma być zdecydowanie brutalniejszy i poważniejszy niż poprzedni film. Na szczególną uwagę zasługuje również obsada, w skład której wchodzą takie osobistości jak Christian Bale, Cate Blanchett czy Benedict Cumberbatch.

AQUAMAN

Powiedzmy sobie szczerze – kinowe uniwersum DC było martwe zanim na dobre się rozkręciło. Warner Bros. nie składa jednak broni, tylko dalej próbuje drążyć dziurę w tym trupie. Ostatnio coraz głośniej mówi się o „Shazamie”, natomiast zanim ten film trafi do kin, wcześniej przyjdzie nam obejrzeć poczynania Jasona Momoy w „Aquamanie”. Na stołku reżyserskim zasiadł James Wan, co jest bardzo dobrym zwiastunem. Wszakże to on odpowiada za takie hity jak „Naznaczony” lub „Obecność”. Można więc powiedzieć, że mrok DC nie będzie mu straszny.

SPIDER-MAN UNIWERSUM

Tom Holland świetnie sprawdza się w roli młodego Człowieka Pająka, który dopiero rozwija swoje skrzydła w Marvel Cinematic Universe (sprawdź TOP10 MCU). Tymczasem, zanim na ekranach kin zagości „Far From Home”, wcześniej przyjdzie nam obejrzeć animację „Spider-Man Uniwersum”, w której Peter Parker jest dorosłym mężczyzną, a rolę Spideya przejął Miles Morales. Zwiastun prezentował się kozacko, i wszystko wskazuje na to, że cały film również taki będzie.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz