Najlepiej zapowiadające się filmy rozrywkowe II połowy 2018 roku

2

Kącik kinomana.

  NASTĘPNA 

Ostatnio mogliście zapoznać się z najlepszymi filmami rozrywkowymi pierwszej połowy roku. Sprawdźmy zatem, co czeka nas w kolejnych sześciu miesiącach. Na brak ciekawych produkcji z pewnością nie będziemy narzekali.

ANT-MAN I OSA

Ant-Man był wielkim nieobecnym w „Avengers”: Wojna bez granic” (recenzja), dlatego fani tej postaci zdążyli już za nią zatęsknić. Zwłaszcza w Polsce, w której premiera odbędzie się prawie miesiąc po zagranicznym debiucie. Jeśli nie wiecie, dlaczego do tego doszło, to odpowiedzi szukajcie u lokalnego wydawcy i organizatorów mundialu. Na kontynuację przygód Scotta Langa czekam z wypiekami na twarzy, ponieważ pierwsza część była niezwykle sympatyczna i relaksująca.

MISSION: IMPOSSIBLE – FALLOUT

Tom Cruise ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Osobiście zaliczam się do tej pierwszej grupy, a serię „Mission: Impossible” prawdopodobnie całą znam na pamięć. Nie są to filmy szczególnie ambitne, ale mam to gdzieś. Podczas seansów poprzednich odsłon, za każdym razem bawiłem się równie dobrze, więc obstawiam, że i tym razem nie poczuję się zawiedziony. „Fallout” warto obejrzeć chociażby dla kaskaderskich wyczynów głównego bohatera. Cruise jest nie do zajechania…

KRZYSIU, GDZIE JESTEŚ?

Strasznie wkurza mnie polskie tłumaczenie tego filmu, ponieważ brzmi jakbyśmy mieli do czynienia z typową bajeczką dla dzieci. „Christopher Robin” (org.) zapowiada się natomiast na ambitny i dojrzały film familijny, w którym po latach na ekrany powrócą bohaterowie z dawnych lat. Tytułowy Krzyś nie jest już małym chłopcem, lecz dorosłym mężczyzną z problemami życia codziennego. Kto inny może mu pomóc, jak nie Kubuś Puchatek i jego pokręcona ferajna? Mam nadzieję, że reżyser Marc Forster nie spaprze tej produkcji.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja2 komentarze

Zostaw komentarz