Najgorętsze premiery września 2018

0

Nie tylko gry.

  NASTĘPNA 

W sierpniu powoli zaczynało przygasać echo sezonu ogórkowego, aczkolwiek nadal nie mogliśmy mówić o wielkich premierach, zarówno growych, jak i kinowych. Tego samego nie można powiedzieć o wrześniu, ponieważ ten miesiąc zapowiada się mega dobrze.

IMMORTAL: UNCHAINED

Jak dla mnie, wystarczy, że Immortal: Unchained reprezentuje podgatunek soulslike. Uwielbiam tego typu produkcje, zwłaszcza, gdy próbują zrobić coś więcej, niż tylko naśladować dzieła From Software. Produkcja studia Toadman Interactive pod wieloma względami będzie oczywiście przypominać cykl Dark Souls, ale ma przy tym posiadać kilka unikatowych cech. Jedną z nich jest bez wątpienia położenie większego nacisku na broń palną, która stanie się naszym podstawowym orężem. Zapomnijcie jednak o tradycyjnych wymianach ognia znanych z innych strzelanek. W Immortal będziemy rywalizować z przeciwnikami maksymalnie na średnim dystansie, będąc cały czas narażonym na ostrzał wroga. Brzmi to naprawdę intrygująco, dlatego myślę, że warto czekać na ten tytuł. Jego premiera nastąpi 7 września.

PREDATOR

Jestem pełen obaw, co do tego filmu, ale i tak nie odmówię sobie wizyty w kinie. Nie tylko dlatego, że uwielbiam tytułowych łowców, ale również ze względu na reżysera. Shane Black ma na swoim koncie takie filmy jak „Kiss Kiss Bang Bang”, „Iron Man 3” czy „Nice Guys. Równi goście”. Żadna z tych produkcji nawet o krok nie zbliżała się do mrocznego horrorowego science-fiction, ale we wszystkich dziełach był położony ogromny nacisk na relacje pomiędzy bohaterami. A tych w nowym „Predatorze” nie będzie brakować, dlatego możemy spodziewać się ciekawych interakcji i zależności pomiędzy postaciami walczącymi o życie. Czy powrót do lekko martwej marki będzie opłacalny? Przekonamy się o tym 14 września.

LIFE IS STRANGE 2

Pierwsza odsłona Life is Strange (recenzja) była według mnie naprawdę udaną produkcją, przy której bardzo miło spędziłem czas. Fabuła była momentami delikatnie naciągana, ale i tak nie przeszkodziło mi to we wsiąknięciu w klimat małego miasteczka i jego tajemnic. Wszystko wskazuje na to, że kontynuacja zostanie utrzymana w podobnym tonie, co osobiście bardzo mnie cieszy. W grze przejmiemy kontrolę nad dwoma bohaterami – nastoletnim Seanem i jego młodszym bratem Danielem. Jak wynika z opisu fabuły, chłopcy w jakiś sposób przyczynili się do śmierci swojego ojca i gliniarza, przez co są ścigani przez policję. W międzyczasie odkrywają również nadprzyrodzone moce, których także nie brakowało w „jedynce”. Gra zadebiutuje 27 września.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz