Najgorętsze premiery marca 2018

3

Największe perełki miesiąca.

  NASTĘPNA 

Ubiegły miesiąc przyniósł ze sobą kilka naprawdę interesujących produkcji (m.in. Shadow of the Colossus) oraz kilka bardzo kontrowersyjnych. W tym przypadku mam oczywiście na myśli Metal Gear Survive (recenzja) oraz nieszczęsne Kingdom Come: Deliverance, które w dniu premiery było wręcz niegrywalne na PlayStation 4 Pro. Twórcy łatają na spokojnie grę, a my w tym czasie przyjrzyjmy się tytułom, w które przyjdzie nam zagrać w marcu. Branża znowu rozkwita, wkraczamy w gorący okres wielkich premier.

FAR CRY 5

Tego tytułu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Far Cry 5 to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana premiera tego miesiąca. Czy spełni oczekiwania wiernych fanów cyklu? Wydaje mi się, że tak, o czym świadczyć mogą szalone gameplaye wypuszczane regularnie przez twórców. Ubisoft w końcu osadził akcję gry w Stanach ZJednoczonych, otwierając sobie tym samym drogę do kompletnie innych klimatów niż w poprzednich odsłonach. Zamiast walczyć z baronami narkotykowymi lub przywódcami reżimu, teraz stawimy czoła pokręconej sekcie terroryzującej lokalną społeczność. Premiera gry odbędzie się 27 marca.

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Zamiast robić któryś z kolei remaster dmc to wzięliby się za kolejną część, tylko ze starym Dante kozakiem a nie młodym beznadziejnym emo Dante.

Zostaw komentarz