Najgorętsze premiery maja 2018

0

Nie tylko gry.

  NASTĘPNA 

Kwiecień z początku był niepozorny, ale dopiero jego końcówka namieszała w umysłach miłośników popkultury. Wystarczy wspomnieć, że zadebiutowały takie gry jak rewelacyjny God of War (recenzja) oraz najnowsza odsłona serii Yakuza o podtytule The Song of Life (recenzja). Ponadto, fani kinowego uniwersum Marvela mogli w końcu obejrzeć trzecią część Avengersów. Ja byłem filmem zachwycony, i jeśli chcecie poznać moją opinię, to odsyłam was do recenzji. Sprawdźmy tymczasem, czym będziemy zachwycać się w maju.

PILLARS OF ETERNITY II: DEADFIRE

Pierwsza odsłona Pillars of Eternity była prawdziwą gratką dla wielbicieli klasycznych RPG-ów. Dawid nie szczędził grze pochlebstw, w ostateczności wystawiając produkcji bardzo wysoką notę końcową. Nic nie wskazuje na to, żeby kontynuacja nie osiągnęła podobnego sukcesu co pierwowzór. Mieliśmy okazję przetestować już wersję beta, i wszystko wskazuje na to, że ponownie otrzymamy fantastyczną przygodę na wiele godzin. Bardzo ważną informacją jest to, że Deadfire umożliwi przeniesienie zapisanych stanów gry z „jedynki”, które mają mieć spory wpływ na przebieg fabuły sequela. Gdybyście nie czuli się wystarczająco zachęceni, koniecznie zajrzyjcie do tekstu, w którym dajemy wam pięć powodów dla jakich warto zainteresować się Pillarsami II. Premiera odbędzie się 8 maja.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz