Najgorętsze premiery lutego 2018

0

Machina powoli się rozkręca.

Ubiegły miesiąc nie rozpieszczał nas ilością premier, ale za to oferował wysoką jakość gier. Takie tytuły jak Dragon Ball FighterZ (recenzja) oraz Monster Huneter: World (recenzja) okazały się być niesamowicie grywalnymi produkcjami, które zachwyciły graczy i recenzentów z całego świata. Czy produkcje wydane w lutym mają szansę przebić sukces swoich konkurentów? Przekonajmy się o tym. Kolejność gier odpowiada ich datom premier.

EA SPORTS UFC 3

Miłośnicy okładania się po ryju w sportowej otoczce z pewnością wyczekują najnowszej odsłony UFC, nad którą ponownie pracuje EA Sports. Pod względem oprawy wizualnej, „trójka” nie będzie zbytnio odbiegać od poprzedniczek, zmiany mają natomiast nastąpić w gameplayu. Z zapowiedzi producenta wynika, że rozgrywka będzie płynniejsza oraz bardziej responsywna, co przełoży się na usprawnioną kontrolę zawodnikami oraz jeszcze lepiej odwzorowane walki. Za poprawę animacji odpowiadać będzie unikatowy system Real Player Motion.

Producent: EA Sports
Premiera: 2 lutego 2018
Platformy: PS4, XONE

 
1 2 3 4 5 6 7
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz