Najgorętsze premiery kwietnia 2018

0

Nie tylko gry.

  NASTĘPNA 

W ubiegłym miesiącu zadebiutowały przynajmniej trzy gry, o których jeszcze długo będzie się mówiło na forum publicznym – chodzi mi naturalnie o kooperacyjne dzieło A Way Out, głośnego Far Cry 5 i świetnego japońskiego RPG-a Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. W kwietniu do sprzedaży także trafią też duże produkcje, ale niestety cały miesiąc można uznać za klęskę nieurodzaju. Dlatego stwierdziłem, że wyjątkowo w zestawieniu umieścimy filmy kinowe, które w znacznym stopniu nawiązują do branży gier i z pewnością mogą zaciekawić miłośników wirtualnej rozrywki.

FROSTPUNK

Zaczynamy z grubej rury, bo od polskiej produkcji studia 11 bit. Ekipa z Warszawy przygotowała wcześniej rewelacyjne This War of Mine, którym zachwycałem się swego czasu przy okazji recenzji. Frostpunk będzie kompletnie innym tytułem pod względem rozgrywki, ale nie zabraknie w nim mocnej warstwy fabularnej zmuszającej do przemyśleń. W grze pomagamy grupce ocalałych przetrwać nową epokę lodowcową. W tym celu budujemy nowe domy mieszkalne, dbamy o kondycję psychiczną mieszkańców i wielokrotnie podejmujemy kontrowersyjne decyzje moralne. Premiera gry odbędzie się 24 kwietnia.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz