Najgorętsze premiery czerwca 2018

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

ONRUSH

Legendarne studio Codemasters specjalizujące się w stosunkowo realistycznych grach rajdowych i wyścigowych, postanowiło spróbować z czymś kompletnie odmiennym. To znaczy, nadal pozostajemy w tematyce motoryzacyjnej, ale zapomnijcie o metodycznym przejeżdżaniu odcinków i unikaniu jakichkolwiek kolizji. W OnRush zasady BHP i fair play nie mają racji bytu – zamiast tego, liczy się szybka, brawurowa jazda oraz bezpośrednia walka z konkurentami.

Do dyspozycji graczy oddane zostanie osiem, mocno zróżnicowanych klas pojazdów cechujących się innymi umiejętnościami oraz kilka trybów zabawy, takich jak Overdrive (nabijanie punktów Rush), Countdown (drużynowe zaliczanie checkpointów) lub Lockdown (utrzymywanie kontroli w wyznaczonej strefie). Produkcja trafi do sprzedaży 5 czerwca.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz