Najciekawsze premiery września

0

Sezon ogórkowy nareszcie dobiegł końca.

Skończyła się wakacyjna przerwa i powoli rozpoczyna się sezon wielkich premier. We wrześniu najbardziej dopieszczeni poczują się amatorzy wirtualnych sportów, ponieważ zagrają nie tylko w nową Fifę i PES-a, ale także Project Cars 2. Entuzjaści strzelanek i gier akcji spróbują swoich sił w Destiny 2 i Dishonored: Death of the Outsider, a wielbiciele erpegów zagłębią się w świat Divinity: Original Sin II… a to dopiero początek! Przed wami najciekawsze premiery września. Życzymy przyjemnej lektury!

DESTINY 2

Destiny to wieloosobowa strzelanka z elementami MMO od studia Bungie. W kontynuacji twórcy położyli znacznie większy niż w poprzedniczce nacisk na warstwę fabularną. Poza tym Destiny 2 zaoferuje m.in. dynamiczne mecze wieloosobowe 4 vs 4 w 12 trybach PvP, zróżnicowane tryby rozgrywki w kooperacji, rozległe obce światy oraz możliwość dostosowania broni i pancerza swojej postaci. Wisienką na torcie będzie przepiękna grafika wyświetlana w rozdzielczości 4K oraz odblokowana liczba kl./s.

Producent: Bungie Software
Premiera: 6.09.2017
Platformy: PC, PS4, X1

PRO EVOLUTION SOCCER 2018

Tegoroczna odsłona cyklu Pro Evolution Soccer zachwyci wielbicieli piłki nożnej nie tylko poprawioną grafiką i większym realizmem rozgrywki, ale także nowymi funkcjami. Wśród nich znajdzie się m.in. sieciowa kooperacja dla dwóch i trzech osób z możliwością dołączenia do gry lokalnych gości. Powrócą losowe mecze i Liga Mistrzów. Twórcy zadbali również o zupełnie nowy interfejs użytkownika.

Producent: Konami
Premiera: 12/14.09.2017
Platformy: PC, PS3, PS4, X1, X360

DIVINITY: ORIGINAL SIN II

Jeżeli oryginał was zachwycił, „dwójka” powali was na kolana. Divinity: Original Sin II pozwoli na stworzenie bohatera od podstaw, określenie jego rasy i pochodzenia, oraz zaoferuje szeroki wachlarz możliwości jego rozwijania, dzięki bezklasowemu systemowi. Twórcy obiecują ogromną swobodę, mroczniejszą fabułę oraz usprawniony system walki. Nowością będzie Arena PvP, na której będziecie mogli sprawdzić swoje taktyczne umiejętności. Nie zabraknie też trybu kooperacji dla czterech graczy.

Producent: Larian Studios
Premiera: 12.09.2017
Platformy: PC

 
1 2 3
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz