Najciekawsze premiery sierpnia

0

Druga połowa wakacji przyniesie nam moc wrażeń.

Sierpień, po ubogim w premiery lipcu, będzie jak deszcz po długiej suszy. Liczba gier i różnorodność gatunków jest tak duża, że wśród sierpniowych premier każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Amatorzy strategii zagrają w StarCraft Remastered i XCOM2: War of The Chosen, wielbiciele przygodowych gier akcji w Hellblade i Uncharted, fani horrorów w polskiego >Observer_, entuzjaści przygodówek w Filary Ziemi, a miłośnicy strzelanek w LawBreakers. A wy, na którą grę czekacie najbardziej?

HELLBLADE: SENUA’S SACRIFICE

Studio Ninja Theory opisuje swoją nadchodzącą grę jako pierwszą na świecie grę niezależną klasy „AAA”, połączenie brutalnej i bezkompromisowej walki wręcz („ninja-class”) ze świetną historią z mocno zarysowanymi postaciami oraz unikalnym stylem artystycznym. Bohaterką Hellblade jest piktyjska wojowniczka, tytułowa Senua, która popada w psychozę po wymordowaniu jej wioski przez wikingów, a w efekcie wyrusza w podróż wgłąb swojego umysłu. Fabuła inspirowana jest celtycką i nordyjską mitologią.

Producent: Ninja Theory
Premiera: 8.08.2017
Platformy: PC, PS4

LAWBREAKERS

LawBreakers to pierwszy projekt założonego w 2014 roku przez człowieka-legendę Cliffa Bleszinskiego i Arjana Brussee’a studia Boss Key Productions. LawBreakers jest sieciową strzelanką free-to-play z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Największą atrakcją nadchodzącej gry są zapierające dech w piersiach potyczki wymykające się prawom fizyki, zresztą przekonajcie się na własne oczy:

Producent: Boss Key Productions
Premiera: 8.08.2017
Platformy: PC, PS4

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz