Najciekawsze premiery października

0

Zapowiada się przegrany październik!

Na październik zwyczajowo przypada początek sezonu w branży gier. Tego roku czeka nas moc atrakcji – Wolfenstein II: The New Colossus, Elex, Gran Turismo Sport… a to dopiero początek! Na horyzoncie majaczy już Forza Motorsport 7, Śródziemie: Cień Wojny i Evil Within 2. Jedno jest pewne: będzie grane!

FORZA MOTORSPORT 7

Forza Motorsport 7 to ponad 700 aut, bogata kolekcja samochodów Ferrari, Lamborghini i Porsche, 30 słynnych lokacji, dynamiczne warunki pogodowe oraz setki opcji personalizacji kierowcy obejmujące dziesięciolecia wyścigów i popkultury. W najnowszej części serii zobaczymy także nowe ligi i ulepszone tryby oglądania, nie zabraknie też integracji z usługą Mixer. Jak na flagowy tytuł konsoli Xbox One X przystało, Forza Motorsport 7 będzie oferowała rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 60 kl./s.

Producent: Turn 10 Studios
Premiera: 3.10.2017
Platformy: PC, X1

ŚRÓDZIEMIE: CIEŃ WOJNY

Strażnik Talion i elfi upiór Celebrimbor powrócą w bezpośredniej kontynuacji wielokrotnie nagradzanej gry Śródziemie: Cień Mordoru. Bohaterowie znów rzucą wyzwanie Sauronowi i jego mrożącej krew w żyłach armii. Chociaż Śródziemie: Cień Wojny zostanie wzbogacona o szereg nowych elementów, największą atrakcją gry pozostanie innowacyjny system Nemezis. Twórcy zapewniają, że pozwoli on graczom na tworzenie wysoce spersonalizowanych historii z udziałem różnych postaci.

Producent: Monolith Productions
Premiera: 10.10.2017
Platformy: PC, PS4, X1

 
1 2 3 4
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz