Najciekawsze premiery maja

0

Najbliższe tygodnie przyniosą moc wrażeń.

Branża powoli wybudza się po zimowym letargu. Nadchodzące tygodnie przyniosą kilka ciekawych premier, z których najbardziej ucieszą się wielbiciele gatunku science-fiction. Na początku miesiąca pojawi się nowy Prey, w połowie souls-like The Surge, a pod koniec Get Even gliwickiego studia The Farm 51. Powody do radości będą mieli też konsolowcy, którzy w końcu zagrają w Dreamfall Chapters oraz Shadow Warrior 2. Dodajcie do tego Injustice 2 i polski Inner Chains. Wszystko wskazuje na to, że przed nami pełen atrakcji miesiąc. A Wy, na którą grę czekacie najbardziej?

DREAMFALL CHAPTERS

W prawie rok po premierze ostatniego odcinka Dreamfall Chapters doczeka się w końcu wersji konsolowej, która wzbogaci się m.in. o poprawione modele postaci i animacje oraz oświetlenie i efekty specjalne. Odświeżona została też warstwa dźwiękowa. Największymi atutami gry niezależnego studia Red Thread Games są trzymająca w napięciu historia, dalekosiężne decyzje naszych wyborów, wymagające łamigłówki i zagadki oraz przepiękne i zróżnicowane lokacje. Jeżeli nie mieliście jeszcze szansy, aby przysiąść do Dreamfall Chapters oraz zagłębić się w historię Zoë i Kiana, trudno o lepszą okazję.

Producent: Red Thread Games
Premiera: 5.05.2017
Platformy: X1, PS4

PREY

Po ponad dziesięciu latach od premiery doczekaliśmy się kolejnego Prey’a. Jak już od dawna wiadomo, nie jest to kontynuacja poprzedniej części, ale zupełnie nowy początek. Za grą stoi studio Arkane, które znane jest głównie za sprawą serii Dishonored. Protagonistą nowego Prey’a jest Morgan Yu, królik doświadczalny w eksperymencie, który na zawsze miał zmienić oblicze ludzkości. Rzeczy przybierały jednak zły obrót, ponieważ placówka została przejęta przez obcych. Morgan jest jedyną osobą, która może powstrzymać Typhona przed zniszczeniem ludzkości. Tak jak we wspomnianym wyżej Dishonored, bohater dysponuje specjalnymi zdolnościami i wyposażeniem, które można ze sobą w kreatywny sposób łączyć.

Producent: Arkane Studios
Premiera: 5.05.2017
Platformy: PC, X1, PS4

 
1 2 3 4
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz