Najciekawsze premiery lutego

0

Sezon powoli się rozkręca.

Zimowe miesiące to dla branży gier czas hibernacji. Największe premiery mamy zwykle już dawno za lub dopiero przed sobą. Nadchodzący miesiąc będzie jednak jak pierwsze promienie wiosennego słońca. Pojawi się w nim kilka naprawdę interesujących gier, przy których miło upłyną nam coraz krótsze zimowe wieczory. Znalazły się wśród nich nawet dwa polskie akcenty – horror Husk i strategia Realpolitiks.

DILUVION

Diluvion to gra inspirowana prozą fantastyczno-naukową Juliusza Verne’a, której tematem przewodnim jest eksploracja morskich głębin. Tytuł łączy w sobie podwodne potyczki przy użyciu łodzi podwodnych z elementami typowymi dla gier role-playing. Czy znajdziecie w sobie wystarczająco dużo odwagi, aby stawić czoła niebezpieczeństwom czyhającym w głębinach i okryć się nieśmiertelną sławą? Pozostałości dawnej cywilizacji i niezmierzone bogactwa czekają na odkrywcę!

Producent: Arachnid Games
Premiera: 2.02.2017
Platformy: PC

HUSK

Okrzyknięta polskim Silent Hill gra Husk opowiada historię Matthew Palmera, który po katastrofie pociągu w pobliżu miasteczka Shivercliff próbuje odnaleźć zaginioną w jej trakcie rodzinę. Tytuł inspirowany jest klasykami gatunku, takimi jak wspominany wyżej Silent Hill czy Alan Wake. Rozgrywka skupia się na walce z monstrami, eksploracji otoczenia i rozwiązywaniu zagadek. Więcej na temat nadchodzącej gry bielskiego studia UndeadScout przeczytacie w wywiadzie, który niedawno przeprowadziliśmy z twórcami.

Producent: UndeadScout
Premiera: 3.02.2017
Platformy: PC

 
1 2 3 4
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz