Najciekawsze premiery grudnia

0

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Taktyczna strategia, której mechanika garściami czerpie z klasyków gatunku, takich jak Commandos: Behind Enemy Lines, Desperados, Jagged Alliance czy Fallout Tactics. Akcja Shadow Tactics: Blades of the Shogun toczy się w feudalnej Japonii epoki Edo. Pierwsze skrzypce gra piątka specjalistów obdarzonych wybitnymi umiejętnościami w zakresie sabotażu, szpiegostwa i skrytobójstwa, którzy w służbie Szoguna starają się zdławić rebelię i zaprowadzić upragniony pokój na znękanych konfliktem ziemiach.

Producent: Mimimi Productions
Premiera: 6.12.2016
Platformy: PC

The Last Guardian

Wariacja na temat przygodowej gry akcji i platformówki, w której nacisk położony został na budowanie relacji z fantastyczną istotą imieniem Trico. Aby pokonać piętrzące się na drodze przeszkody, protagonista The Last Guardian będzie musiał oswoić zwierzaka, na przykład przy pomocy różnych smakołyków. Trico ma do złudzenia przypominać żywe stworzenie, dlatego okiełznanie go wcale nie będzie łatwe. Tytuł mocno inspirowany był relacją bohatera Shadow of the Colossus z koniem Agro.

Producent: Team Ico/genDESIGN
Premiera: 6.12.2016
Platformy: PlayStation 4

Space Hulk: Deathwing

Nie lada gratka dla fanów uniwersum Warhammer 40K. Space Hulk: Deathwing jest adaptacją popularnego bitewniaka, która łączy w sobie elementy strzelanki i erpega. Bohater gry jest członkiem elitarnego oddziału Deathwing, który wysłany został z misją oczyszczenia statku klasy Space Hulk z genokrady. Sugestywny klimat tytuł zawdzięcza nie tylko licencji Games Workshop, ale także możliwościom, jakie oferuje silnik Unreal 4.

Producent: Streum on Studio/Cyanide
Premiera: 9.12.2016
Platformy: PC

The Walking Dead: A Telltale Games Series – Sezon Trzeci

Pierwotnie trzeci sezon The Walking Dead: A Telltale Games Series miał pojawić się jeszcze w listopadzie, ale koniec końców premiera nastąpi dopiero w grudniu. Najnowszy sezon nie tylko pokaże starszą wersję bohaterki, ale wprowadzi także nowe postaci. Studio Telltale Games obiecuje, że finał drugiego sezonu będzie miał wpływ na Clementine, ale fabuła zostanie poprowadzona w taki sposób, aby w trzeci mogli zagrać też nowicjusze. W trzecim sezonie The Walking Dead: A Telltale Games Series pojawi się prawdopodobnie funkcja Crowd Play pozwalająca na wspólną zabawę kilku osobom.

Producent: Telltale Games
Premiera: 20.12.2016
Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4


1 2
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz