Najciekawsze premiery grudnia

0

Czyli najlepsze pomysły na długie zimowe wieczory.

Zima za pasem, dlatego najlepsze, co można zrobić, to uzbroić się w kubek gorącego kakao, otulić się szczelnie kocem i zasiąść przed komputerem lub konsolą. Grudzień może i nie będzie tak bogaty w premiery, jak październik czy listopad, ale nie oznacza to wcale, że będzie pod tym względem nudny. Przed Wami kilka najciekawszych propozycji na nadchodzące długie zimowe wieczory.

Dwarves

Taktyczny erpeg niemieckiego studia KING Art Games, które zasłynęło w świecie gier m.in. dzięki przygodówkom z serii The Book of Unwritten Tales. Dwarves bazuje na pierwszej części powieści fantasy „The Dwarves” pisarza Markusa Heitza, pełniącego też rolę konsultanta. Największą atrakcją gry, poza postaciami i zdarzeniami znanymi z kart książki, mają być taktyczne starcia z hordami wrogów i położenie nacisku na wiarygodne odwzorowanie praw fizyki.

Producent: KING Art Games
Premiera: 1.12.2016
Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Star Wars: The Old Republic – Knights of the Eternal Throne

Zamiast pod koniec listopada, szósty już dodatek do Star Wars: The Old Republic pojawi się na początku grudnia. Rozszerzenie Knights of the Eternal Throne pozwoli na przeżycie kolejnej niesamowitej przygody. Rozgrywka zostanie wzbogacona o kilka zupełnie nowych elementów, takich jak na przykład Powstania, limit poziomów doświadczenia zostanie podniesiony z 60. do 70., największą jednak atrakcją jest najnowszy zwiastun, który możecie podziwiać powyżej.

Producent: BioWare
Premiera: 2.12.2016
Platformy: PC

Steep

Zaprezentowany przez Ubisoft w trakcie tegorocznych targów E3 symulator sportów ekstremalnych z otwartym światem, w którym do dyspozycji graczy oddano rozległe przestrzenie Alp i Alaski oraz paralotnię, wingsuit, narty i snowboard. Atutem Steep mają być też rozbudowany edytor wideo i rozwinięte funkcje społecznościowe pozwalające graczom z całego świata na wspólne zimowe szaleństwo.

Producent: Ubisoft
Premiera: 2.12.2016
Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Dead Rising 4

Czwarta odsłona popularnej serii i jednocześnie druga, której bohaterem jest fotograf Frank West, protagonista pierwszej części. Bohater po latach powraca do miasteczka Willamette w stanie Kolorado, gdzie kilkanaście lat wcześniej musiał stawić czoła hordom zombie. Także teraz nie będzie mu dane zaznać chwili spokoju, ponieważ żywe trupy znów opanowały miasto. W Dead Rising 4 pojawi się sporo nowości, m.in. zwiększający siłę egzoszkielet, czy nowe gatunki zombie.

Producent: Capcom
Premiera: 6.12.2016
Platformy: PC, Xbox One


1 2
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz