Najciekawsze premiery drugiego półroczna na Xbox One

0

Czyli w co zagrają posiadacze konsoli Microsoftu w ciągu kolejnych sześciu miesięcy.

Po tegorocznych targach E3 największym zarzutem kierowanym pod adresem Microsoftu było to, że amerykański gigant nie zaprezentował prawie w ogóle tytułów ekskluzywnych na swoją konsolę. Nie oznacza to jednak wcale, że posiadacze Xboksa One nie będą mieli w co grać. Jeszcze w tym roku pojawi się sporo ciekawych produkcji, które dostępne będą na konsoli. Przed wami dziesięć, naszym zdaniem, najciekawszych gier wideo drugiej połowy 2017 roku. Życzymy przyjemnej lektury!

DISHONORED: DEATH OF THE OUTSIDER

Ścieżki Billy Lurk i jej dawnego mentora, legendarnego skrytobójcy Dauda, zejdą się ponownie, aby dokonać niemożliwego: zabić Odmieńca, którego oboje obwiniają za stan Imperium. Bohaterowie odwiedzą znane z Dishonored 2 portowe miasto Karnaca, gdzie odkryją tajemnice i poznają prawdę na temat pochodzenia tej boskiej istoty. Na swojej drodze napotkają liczne niebezpieczeństwa, zabójczych wrogów, pradawne moce i trudne wybory, które na zawsze zmienią otaczający ich świat.

Producent: Arkane Studios
Gatunek: akcja
Premiera: 15.09.2017

CUPHEAD

Zapowiedziany w trakcie zeszłorocznych targów E3 Cuphead to przygodowa gra akcji 2D inspirowana kreskówkami z lat 30-tych XX wieku. Warstwa wizualna została stworzona przy użyciu technik z epoki, takich jak ręcznie rysowane i kolorowane tuszem, animacje poklatkowe, czy tła malowane akwarelą. Melomani będą wniebowzięci, ponieważ ścieżka dźwiękowa gry składa się z oryginalnych utworów jazzowych. Cuphead będzie kładł nacisk na walki z bossami i pozwoli na lokalną kooperację.

Producent: Studio MDHR
Gatunek: akcja
Premiera: 29.09.2017

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz