Najciekawsze premiery drugiego półrocza na PlayStation 4

0

Masa hitów na horyzoncie.

Podczas tegorocznych targów E3, Sony zaprezentowało masę świetnych tytułów, niestety większość z nich trafi do sprzedaży dopiero w przyszłym roku. Nie oznacza to jednak, że w najbliższych sześciu miesiącach posiadacze PlayStation 4 nie będą mieli w co grać. Co prawda, liczba produkcji ekskluzywnych nie wygląda rewelacyjnie, ale i tak jest zdecydowanie lepiej niż w przypadku konkurencyjnego Xboksa One. Życzymy przyjemnej lektury!

UNCHARTED: ZAGINIONE DZIEDZICTWO

Czwarta odsłona Uncharted to według mnie absolutne arcydzieło i nie dopuszczam do siebie informacji, jakoby występowały w niej jakiekolwiek błędy. Historia nieustraszonego Nathana Drake’a została definitywnie zakończona, ale na szczęście nie oznacza to finału dla całej serii. Zaginione dziedzictwo początkowo miało być wyłącznie zwykłym fabularnym rozszerzeniem, ale ostatecznie rozrosło się do samodzielnej produkcji. Rozgrywka będzie podobna co w „czwórce”, tyle, że tym razem wejdziemy w buty Chloe Frazer, którą poznaliśmy w Pośród Złodziei.

Producent: Naughty Dog
Gatunek: Przygodowa gra akcji
Premiera: 23 sierpnia 2017

NI NO KUNI II: REVENANT KINGDOM

Pierwsza odsłona Ni no Kuni została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i recenzentów z całego świata, dlatego nic dziwnego, że studio Level 5 postanowiło przygotować kontynuację Wrath of the White Witch. Druga część nosząca podtytuł Revenant Kingdom opowie o losach młodego króla Evana Tildruma, wygnanego z własnego królestwa. Żeby tego było mało, światu grozi bardzo duże niebezpieczeństwo, dlatego protagonista wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi wyrusza w niebezpieczną wędrówkę, w celu zniwelowania zagrożenia. Ni no Kuni II to jRPG w najczystszej postaci, dlatego liczne pojedynki będą przeplatane z rozbudowanymi dialogami.

Producent: Level 5
Gatunek: jRPG
Premiera: 10 listopada 2017

 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz