Najciekawsze mody do Skyrim Special Edition

1

Czyli jak przedłużyć pobyt w krainie Tamriel.

Chociaż premiera Skyrima miała miejsce w 2011 roku, gra ciągle cieszy się ogromną popularnością. Świadczy o tym nie tylko wypuszczenie w zeszłym roku na konsole Xbox One i PlayStation 4 Edycji Specjalnej oraz planowana wersja na Nintendo Switch, ale przede wszystkim działalność moderów, którzy w pocie czoła tworzą kolejne modyfikacje do gry. Przed wami dziesięć, naszym zdaniem, najciekawszych modów do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. A wy, które modyfikacje polecacie?

SKYWIND

Zanim przejdę do właściwej części tekstu skupiającej się na najciekawszych modach do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, chcę poświęcić kilka słów jednej z najbardziej ambitnych i tworzonej od kilku lat modyfikacji o nazwie Skywind. Mod łączy przebogaty świat The Elder Scrolls III: Morrowind z możliwościami silnika Creation, na bazie którego Bethesda zbudowała gry The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4. Chociaż Skywind będzie mieszanką mechanik ze Skyrima i Morrowinda, ostateczny kształt modyfikacji poznamy dopiero po premierze. Na razie dokładna data pozostaje nieznana. Postęp prac możecie śledzić poprzez stronę internetową TES Renewal Project i kanał YouTube. Warto wspomnieć, że w planach moderów jest też odświeżona wersja The Elder Scrolls IV: Oblivion.

 
1 2 3 4
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz