Najciekawsze kinowe blockbustery II połowy 2017 roku

1

LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI

Kinowe uniwersum DC to jedna wielka niewiadoma. Dotychczasowe produkcje wchodzące w skład misternego planu włodarzy Warner Bros. do tej pory nie dały rady porwać tłumów. Jedyną truskawką na torcie (pozdrowienia dla Tomasza Hajto!) była „Wonder Woman”, ale tylko dzięki świetnej kampanii promocyjnej. Film dał mi mnóstwo satysfakcji, jednakże nie było to nic wyjątkowego, a w szczególności denna walka z Hadesem. „Liga Sprawiedliwości” ma wszystkie podstawy do tego, żeby stać się prawdziwym kinowym hitem, który rozsadzi głowy wszystkich miłośników komiksów. Niestety, ostatnimi czasy Zack Snyder częściej zawodzi, niż sprawia przyjemność, dlatego obawy co do jego nowego filmu są w pełni uzasadnione. Chciałbym się pozytywnie zaskoczyć.

Premiera: 17 listopada 2017
Gatunek: Science fiction, akcja
Reżyseria: Zack Snyder
Scenariusz: Chris Terrio, Joss Whedon
Zdjęcia: Fabian Wagner
Muzyka: Danny Elfman

GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI

Pisanie o blockbusterach bez żadnej wzmianki o „Gwiezdnych Wojnach” byłoby prawdziwym strzałem w stopę. Wraz z „Przebudzeniem mocy” seria ponownie zadomowiła się w kinach, ponieważ przynajmniej raz w roku mamy otrzymać kolejną produkcję osadzoną w tym uniwersum. Końcówka bieżącego roku została jednak zarezerwowana dla kanonicznej odsłony, kontynuującej wątki Rey i Finna. Zwiastuny nie zdradzają zbyt wiele, dlatego ciężko jest wyrokować, jaki będzie efekt końcowy. „Łotr 1” nie spełnił moich oczekiwań, więc liczę, że tym razem będzie znacznie lepiej.

Premiera:
Gatunek: Science fiction, przygodowy
Reżyseria: Rian Johnson
Scenariusz: Rian Johnson
Zdjęcia: Steve Yedlin
Muzyka: John Williams

 
1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. I already watch all this movies and i enjoyed more to watching Thor Ragnarok and Justice league.My all favorite characters and actors was their and http://remotedesktopwindows10.com i am glad to see then again in action.Thanks for sharing information about these movies.Am little upset with Kingsmen the golden circle.

Zostaw komentarz