Najciekawsze darmowe gry na konsolę Xbox One

0

Interesujące gry na wyciągnięcie ręki.

Gry na konsole nie należą do najtańszych, ale nikt nie powiedział, że tylko i wyłącznie płatne tytuły są warte uwagi. Po najciekawszych darmowych grach na PlayStation 4 przyszedł czas na najciekawsze darmowe gry na Xboksa One. Przed Wami osiem gier, które naszym zdaniem powinniście jak najszybciej pobrać i wypróbować. Dajcie nam znać w komentarzach, czy którakolwiek przypadła Wam do gustu!

FALLOUT SHELTER

Po prawie dwóch latach od premiery gra trafiła w końcu na konsolę Xbox One. Fallout Shelter stawia gracza przed wyzwaniem zbudowania idealnej Krypty rodem z reklam korporacji Vault-Tec. W trakcie rozgrywki nadzorujemy naszą kwitnącą społeczność, staramy się zapewnić jej dobrobyt oraz ochronić ją przed różnymi niebezpieczeństwami. Wysyłamy też mieszkańców na postapokaliptyczne pustkowia w poszukiwaniu niezbędnych do przeżycia zapasów. Pamiętajcie, że Fallout Shelter to gra, która powstała z myślą o platformach mobilnych i rządzi się przez to trochę innymi prawami.

WORLD OF TANKS

World of Tanks to tytuł, w który może nie każdy gra, ale każdy, kto chociaż trochę interesuje się wirtualną rozrywką, o nim słyszał. Gra pozwala zasiąść za sterami setek realistycznie odwzorowanych czołgów z różnych okresów historycznych – od czasów I wojny światowej aż po okres zimnej wojny – należących do ośmiu nacji. WoT łączy w sobie elementy zręcznościowe, symulacyjne i taktyczne. Za zarobioną w trakcie gry walutę można nabywać różne ulepszenia i pomocne dodatki. Rozgrywka jest widowiskowa i niezwykle emocjonująca, czego najlepszym dowodem jest rosnąca z roku na rok popularność Mistrzostw Świata w World of Tanks. Relację z zeszłorocznej imprezy znajdziecie tutaj.


 
1 2 3 4
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz