Najciekawiej zapowiadające się filmy rozrywkowe 2018 roku

0

Może niezbyt ambitnie, ale za to z wybuchami.

Filmy rozrywkowe już od kilku lat na dobre przejęły kontrolę nad Hollywood. Co i rusz otrzymujemy nowe blockbustery, które większą uwagę przykładają do efektownej akcji, aniżeli rozbudowanej fabuły czy pogłębionych profili psychologicznych głównych bohaterów. Ambitniejsze filmy na szczęście również powstają, ale tym razem zabrakło dla nich miejsca (no, może z drobnymi wyjątkami). W tym zestawieniu skupię wyłącznie uwagę na najciekawiej zapowiadających się wysokobudżetowych produkcjach, które mają szansę przyciągnąć do kin tysiące żądnych wrażeń widzów.

TOMB RAIDER

Lara Croft już miała swoją kinową wersję, a była nią wielkoustna Angelina Jolie. Czasy biuściastej pani archeolog odeszły w zapomnienie, dlatego producenci najnowszego filmu musieli się dostosować do obecnych standardów ustalonych przez Crystal Dynamics w dwóch ostatnich odsłonach serii gier Tomb Raider. Pełnometrażówka o tym samym tytule opowie o wydarzeniach znanych graczom z produkcji wydanej w 2013 roku. W rolę głównej bohaterki wcieli się śliczna Alicia Vikander, która swój talent aktorski udowodniła chociażby w takich filmach jak „Ex-Machina” czy „Dziewczyna z portretu”.

Reżyser: Roar Uthaug

Gatunek: Przygodowy

Premiera PL: 16 marca 2018

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz