Najbardziej oczekiwane gry na PlayStation 4 (2016)

16

Horizon: Zero Dawn

Guerilla Games słynąca do tej pory z serii Killzone postanawia spróbować swoich sił z kompletnie nową marką, dedykowaną wyłącznie PlayStation 4. Horizon: Zero Dawn będzie grą akcji, w której obserwujemy postać zza jej pleców. Oprócz dynamicznej walki i otwartego świata, produkcja oferować będzie elementy charakterystyczne dla gatunku RPG.

Akcja tytułu rozgrywa się w odległej przyszłości, naznaczonej cierpieniem i upadkiem ludzkiej cywilizacji. Zagrożeniem dla ostatnich ocalałych są groźne mechaniczne stworzenia, które nie cofną się przed niczym, żeby tylko dopaść swoje ofiary. Twórcy gry w jednej z wypowiedzi zaznaczyli, że tworząc świat gry czerpali inspiracje z trzeciej odsłony Wiedźmina. Jeśli to prawda, to o jakość produkcji można być spokojnym.

Producent: Guerilla Games
Gatunek: akcja, RPG
Data premiery: 2016

     

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja16 komentarzy

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      @onizuka81 – Lista miała swoją ograniczoną długość. Gier w 2016 roku na PS4 wyjdzie dużo, więc oczekiwania co do konkretnych produkcji mogą być znacznie odmienne :)

  1. Gowno prawda jedyne gry na jakie czekam na ps 4 to gt sport mafia 3 i ufc pewnie boksu sie nie doczekam ale zawsze ufc pozwoli jakos ukryć smutek :)

  2. A czy któryś z was downy przeczytał opis ? Oczekiwane ekskluzywne gry a nie wszystkie gry z 2016. -_-

Zostaw komentarz