Najbardziej oczekiwane gry na PlayStation 4 (2016)

16

Firewatch

Firewatch to oryginalna przygodówka, w której wcielimy się w postać strażnika leśnego, począwszy od jego pierwszego dnia w pracy. Z pozoru nudne i mozolne zajęcie, zacznie przeradzać się w coś poważniejszego, gdy Henry zacznie dostrzegać niepokojące zjawiska.

Za produkcję odpowiadają osoby, pracujące wcześniej przy takich produkcjach jak The Walking Dead: Season One, BioShock 2 czy Gone Home. Można więc spodziewać się wciągającej i angażującej fabuły, która nie pozostawi nas obojętnymi. Firewatch dostępny będzie zarówno na PlayStation 4, jak i PC.

Producent: Campo Santo
Gatunek: przygodowa
Data premiery: 9 lutego 2016

     

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja16 komentarzy

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      @onizuka81 – Lista miała swoją ograniczoną długość. Gier w 2016 roku na PS4 wyjdzie dużo, więc oczekiwania co do konkretnych produkcji mogą być znacznie odmienne :)

  1. Gowno prawda jedyne gry na jakie czekam na ps 4 to gt sport mafia 3 i ufc pewnie boksu sie nie doczekam ale zawsze ufc pozwoli jakos ukryć smutek :)

  2. A czy któryś z was downy przeczytał opis ? Oczekiwane ekskluzywne gry a nie wszystkie gry z 2016. -_-

Zostaw komentarz