Najbardziej oczekiwane gry na PlayStation 4 (2016)

16

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Seria Uncharted zdobyła serca graczy na całym świecie. Przygody nieustraszonego Nathana Drake’a w skuteczny sposób czerpały inspirację z Tomb Raidera i Indiany Jonesa. Czwarta odsłona będzie pierwszą (nie licząc remasterów) częścią tworzoną wyłącznie z myślą o PlayStation 4. Naughty Dog wielokrotnie udowadniało, że potrafi tworzyć pięknie wyglądające gry i wszystko wskazuje na to, ze w tym przypadku będzie identycznie.

Główny bohater po raz kolejny wplątuje się w międzynarodową intrygę, której finałem ma być odnalezienie skarbu pirata Henry’ego Avery. Dotarcie do majątku jest tym razem nie tylko próbą zdobycia sławy i wzbogacenia się, ale również walką o życie brata Nathana. Uncharted 4 będzie prawdopodobnie ostatnią odsłoną cyklu, dlatego przed twórcami stoi nie lada wyzwanie. Finał serii nie powinien być jednak rozczarowujący.

Producent: Naughty Dog
Gatunek: strzelanka, przygodowa
Data premiery: 27 kwietnia 2016

     

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja16 komentarzy

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      @onizuka81 – Lista miała swoją ograniczoną długość. Gier w 2016 roku na PS4 wyjdzie dużo, więc oczekiwania co do konkretnych produkcji mogą być znacznie odmienne :)

  1. Gowno prawda jedyne gry na jakie czekam na ps 4 to gt sport mafia 3 i ufc pewnie boksu sie nie doczekam ale zawsze ufc pozwoli jakos ukryć smutek :)

  2. A czy któryś z was downy przeczytał opis ? Oczekiwane ekskluzywne gry a nie wszystkie gry z 2016. -_-

Zostaw komentarz