Na razie nie powstanie gra o Supermanie

0

… a przynajmniej nie od studia Rocksteady, które niby miało ją robić.

Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że lubiane przez graczy studio Rocksteady pracuje po cichutku nad grą poświęconą największej ikonie komiksów superbohaterskich. Ekipa odpowiedzialna za rewelacyjną serię Batman: Arkham (absolutnie kocham tę markę) miała ponoć dłubać przy przygodach Supermana. Plotka była bardzo atrakcyjna, dlatego szybko rozniosła się po Sieci. Wszakże, kto jak nie ten zespół byłby w stanie stworzyć świetną grę o tej postaci.

Niestety, Sefton Hill z Rocksteady zepsuł wszystkim zabawę. Twórca poinformował na Twitterze, że firma nie szykuje żadnej zapowiedzi podczas tegorocznej imprezy The Games Awards, która odbędzie się pod koniec przyszłego tygodnia. Ponadto, zaprzeczył doniesieniom, jakoby jego firma pracowała nad produkcją o Supermanie. Firma nie ma nic wspólnego z tym bohaterem. Trochę szkoda, ponieważ tak utalentowana ekipa mogłaby ciekawie poradzić sobie z tym zadaniem. Cóż, może będzie jeszcze ku temu okazja.

Źródło: Twitter

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz