MUST HAVE: Akcesoria do PlayStation 4

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

STACJA ŁADOWANIA DO PADÓW

Nie ma nic bardziej irytującego niż pad, który rozładowuje się podczas grania w Dark Souls (recenzja remastera) lub rozgrywek sieciowych, gdzie nie mamy możliwości zapauzowania gry. Żeby zapobiec takiej sytuacji, dobrze jest zaopatrzyć się w stację dokującą, dbającą o to, żeby stan baterii w DualShocku zawsze był na maksymalnym poziomie. Dzięki temuunikniemy stresu podczas zabawy w trybach wieloosobowych. Dużym plusem stacji ładowania jest możliwość umieszczenia w niej dwóch kontrolerów, co docenimy podczas bardzo długich posiedzeń przed konsolą. Kiedy jeden pad „umiera”, szybko sięgamy po drugiego, bez konieczności przerywania zabawy.

SONY WIRELESS STEREO HEADSET

Często podczas grania skupiamy się na oprawie wizualnej oraz gameplayu, zapominając przy tym, jak ważny dla rozgrywki jest również dźwięk. Twórcy dwoją się i troją, żeby przygotować jak najlepszą warstwę audio, dlatego warto docenić ich starania. A nie ma lepszego sposobu na wsiąknięcie w świat dźwięku, niż z pomocą solidnych słuchawek. PlayStation 4 współpracuje z większością headsetów, jednakże warto pochylić się nad sprzętem sygnowanym przez Sony. Ich oficjalny headset został stworzony z myślą o konsolach, dzięki czemu w pełni wykorzystuje ich potencjał. Świetną robotę odwala dźwięk przestrzenny 7.1 oraz specjalne oprogramowanie umożliwiające dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb.

DOUSZNY ZESTAW SŁUCHAWKOWY

Sony Wireless Stereo Headset jest świetny, ale nie każdy lubi używać tego rodzaju słuchawek. Ponadto, ze względu na gabaryty sprzętu, skorzystamy z niego głównie w domu. Alternatywą jest douszny zestaw słuchawkowy Sony, który także został przygotowany z myślą o obecnych konsolach PlayStation. Słuchawki wykorzystują technologię AudioShield, redukującą w znacznym stopniu niepożądane dźwięki tła. W ten sposób możemy bardziej wczuć się w grę, bez rozpraszania odgłosami dochodzącymi z naszego otoczenia. Sprzęt posiada też wbudowany mikrofon, zapewniający komunikację z innymi graczami podczas grania online.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz