MUST HAVE: Akcesoria do PlayStation 4

0

Niektórych akcesoriów do PS4 po prostu nie wypada nie posiadać.

  NASTĘPNA 

DUALSHOCK 4

Był taki okres w branży gier, że twórcy dosyć mocno zachłysnęli się trybami sieciowymi, zapominając przy okazji o kanapowym graniu na jednej konsoli. Na szczęście, w ostatnich latach coraz więcej tytułów ponownie otrzymało możliwość grania w przynajmniej dwie osoby, dlatego warto być na taką okoliczność przygotowanym. Drugi kontroler to podstawa, ponieważ tylko w ten sposób przejdziemy ze znajomym A Way Out (recenzja) lub staniemy w szranki w FIFA 18 (recenzja). Jeśli zastanawiacie się nad kupnem gier z lokalną kooperacją, to koniecznie zerknijcie do mojego zestawienia, w którym polecam kilka naprawdę udanych produkcji.

KONTROLERY DLA WYJADACZY

Standardowe kontrolery dołączane do konsoli z jakichś powodów nie są dla was wystarczające? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, to Sony we współpracy z firmami zewnętrznymi przygotowało ciekawe alternatywy – mowa o Razer Raiju oraz Nacon Revolution Pro. Ceny obu urządzeń nie należą do najmniejszych, ale nikt nie powiedział, że bycie profesjonalnym gamerem musi być tanie. Każdy z padów oferuje szereg dodatkowych możliwości, począwszy od szybszej reakcji spustów mechanicznych, usprawnionemu sterowaniu z wykorzystaniem dodatkowych triggerów umieszczonych z tyłu obudowy oraz dostępu do panelu sterowania (jedynie u Razera), umożliwiającego zmianę profilu bądź regulację dźwięku.

PLAYSTATION VR

Nie jestem zwolennikiem wirtualnej rzeczywistości, ponieważ uważam, że branża nie jest jeszcze na tyle rozwinięta, żeby w pełni wykorzystać jej potencjał. Mimo to, gogle PlayStation VR są niezwykle interesującą alternatywą dla obrzydliwie drogich headsetów konkurencyjnych producentów. Ponadto, Sony cały czas dba o to, żeby osoby posiadające ich sprzęt nie miały poczucia wyrzucenia kasy w błoto. Regularnie zapowiadane są kolejne tytuły, które nie tylko oferują interesujący gameplay, ale kładą także większy nacisk na warstwę fabularną, jak chociażby The Inpatient. Jeśli jesteście ciekawi mojej pełnej opinii o PS VR, to zerknijcie to premierowego testu tego urządzenia.

  NASTĘPNA 

1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz