Multiplayer w Just Cause 3

0

Trzecia odsłona Just Cause doczeka się własnego trybu wieloosobowego.

Ekipa odpowiedzialna za przygotowanie modyfikacji do gry Just Cause 2, tym razem wzięła na warsztat kolejne dzieło Avalanche Studios. Podobnie jak w przypadku poprzedniczki, zespół JC-MP przygotuje unikalny tryb wieloosobowy przeznaczony grze Just Cause 3.

Sieciowy mod tworzony jest wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy zostanie udostępniona jego grywalna wersja, ale grupa odpowiedzialna za „rozszerzenie” zapewnia, że prace idą pełną parą. W najbliższym czasie, możemy spodziewać się regularnych informacji dotyczących rozwoju projektu. Poniższy materiał filmowy pokazuje, że mod wprowadzi do gry jeszcze więcej szaleństwa.

Just Cause 3 zadebiutowało 1 grudnia ubiegłego roku. Gra dostępna jest na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. W produkcji wcielamy się w postać Rico Rodrigueza, który musi obalić rządy okrutnego generała Di Ravello. Więcej o tytule przeczytacie w naszej recenzji.

Źródło: Polygon

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz