MSI Backpack PC

0

Przenośny komputer dla amatorów wirtualnej rzeczywistości.

Jedną z największych niedogodności związanych z zestawami VR jest kabel, który łączy je z komputerem i ogranicza ruchy gracza. MSI znalazło rozwiązanie problemu. Tajwańska firma oficjalnie zaprezentowała przenośny Backpack PC stworzony z myślą o wirtualnej rzeczywistości.

Plecak jest wyposażony w procesor Intel Core i7 z serii K i kartę graficzną Nvidia GTX 980. Producent ma też w planach integrację najnowszych układów GTX 1080 i GTX 1070. Użytkownicy będą mogli oczywiście wymieniać poszczególne komponenty, takie jak dysk twardy, czy pamięć.

Baterie, które wykorzystuje urządzenie, wystarczają na około 90 minut pracy. Jeżeli nie będzie zależało nam na dużej mobilności, komputer można podłączyć do gniazdka. Na razie cena i dostępność MSI Backpack PC pozostają nieznane. Jak Wam się podoba ten pomysł?

Źródło: MSI


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz