Motyw detektywa w nowym gameplayu Sniper: Ghost Warrior 3

1

Być jak Sherlock Holmes.

Poprzednia odsłona Sniper: Ghost Warrior pozostawiała wiele do życzenia, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie znacznie lepiej. CI Games żeby udowodnić, że ma sytuację pod kontrolą, opublikowało kolejny ciekawy fragment rozgrywki. W poniższym materiale wideo zamiast obserwować popisy snajperskie, możemy przyjrzeć się, jak główny bohater będzie działał po cichu, i w jaki sposób funkcjonować ma swego rodzaju tryb detektywa.

Sniper: Ghost Warrior 3 prawdopodobnie trafi do sprzedaży 25 kwietnia bieżącego roku. Produkcja zaliczyła już kilka przesunięć, dlatego liczę na to, że przedstawiona przeze mnie data jest już tą ostateczną. Gra dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: GameSpot

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. Trochę prosta zagadka jak na Sherlocka, ale nie ukrywam, że mi się podoba. Dobrze przygotowany gameplay, ale coś z tymi przeciwnikami jest nie tak. SI podczas bety było o wiele lepsze, Chyba grają na easy

Zostaw komentarz