Moto X 2015: garść informacji

0

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat nowej Motoroli Moto X.

Nowa Motorola Moto X ma zostać wyposażona w 16-megapiksleowy aparat fotograficzny z optyczną stabilizacją obrazu, który zdolny będzie do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K i 30 kl./s. oraz w zwolnionym tempie – 1080p i 120 kl./s. lub 720p i 240 kl./s.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami trzecia generacja ma otrzymać 5.2-calowy ekran dotykowy QHD, procesor Snapdragon 808 lub 810 firmy Qualcomm, 4 GB RAM-u, 32/64 GB pamięci wewnętrznej i 5-megapiskelową kamerę przednią.

Na razie to tylko plotki, którym nie powinniśmy do końca ufać. Więcej szczegółów poznamy, kiedy Motorola zdecyduje się zaprezentować oficjalnie trzecią generację Moto X. Nastąpi to zapewne w ciągu nadchodzących tygodni.

Źródło: STJS Gadgets Portal

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz