Monster Hunter: World w polskiej wersji językowej!

0

Edycja Kolekcjonerska dostępna w wybranych sklepach online.

Z przyjemnością informujemy, że nadchodząca wielkimi krokami gra z gatunku Action-RPG Monster Hunter: World, będzie dostępna – po raz pierwszy w historii serii – w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej! Polska wersja tekstowa będzie dostępna jako darmowa aktualizacja. Szczegóły dotyczące jej dostępności zostaną wkrótce potwierdzone przez wydawcę gry.

Przy okazji informujemy, że w wybranych sklepach online można już zamawiać Edycję Kolekcjonerską gry, która będzie zawierać:

  • Pełną wersję gry na PlayStation 4 lub Xbox One,
  • 13-centymetrową figurkę Nergigante,
  • DLC „Deluxe Kit” (zawierające skórkę samuraja dla postaci gracza, trzy gesty, dwa zestawy naklejek w grze oraz malowanie twarzy i dodatkową fryzurę),
  • Artbook „Monster Designes”,
  • CD z soundtrackiem,
  • Wszystko to zapakowane w kolekcjonerskie pudełko.

Monster Hunter: World gracze wcielają się w rolę tytułowych myśliwych, którzy przyjmują zadania na wyśledzenie i upolowanie przeróżnych, nierzadko ogromnych potworów zamieszkujących tętniący życiem ekosystem gry, pełnym drapieżników i… ich ofiar. Bohaterowie będą mogli wykorzystać ulubioną broń z 14 różnych klas oraz szereg survivalowych narzędzi, dzięki którym będą mogli m.in. przyciągać potwory do pułapek, a nawet napędzać przeciw sobie w zażartych pojedynkach.

Tytuł pojawi się w sprzedaży 26 stycznia 2018 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja na komputery PC ukaże się w późniejszym terminie. Gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Monster Hunter: World na konsolę Xbox One lub PS4 w wybranych sklepach otrzymają specjalny pancerz i/lub przedmiot oferujące ulepszenia do obrony i ataku, a także do przydatnej umiejętności zbieractwa. O szczegóły pytaj w ulubionym sklepie.

Źródło: Cenega [materiały prasowe]

 

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz