Monitor 4K od Philipsa

0

Nowoczesny monitor z dużą rozdzielczością.

Philips oficjalnie zapowiedział, że od maja bieżącego roku do sklepów trafi nowy model, oferujący 43-calowy wyświetlacz oraz rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli. Urządzenie dostępne będzie za 3499 złotych i zostanie objęte trzyletnią gwarancją producenta (door-to-door).

Model BDM4350UC skorzysta z technologii MultiView, pozwalającej na pracę przy wielu oknach w tym samym czasie. W monitorze dostępne mają być również funkcje Picture-by-Picture i Picture-in-Picture, umożliwiające wykonywanie kilku czynności jednocześnie. Dla przykładu, w tym samym czasie będzie można przeglądać strony w internecie i mieć uruchomioną grę.

Dzięki zastosowaniu matrycy IPS, kąt widzenia wyniesie 178 stopni – w pionie i poziomie. Philips wyposaży monitor w złącze HDMI, DisplayPorta oraz MHL, a także 4-portowy hub USB 3.0. Do wyświetlania obrazu w 60 Hz i rozdzielczości 4K potrzebny będzie przewód HDMI 2.0.

Philips1_Ekspert Ceneo

Źródło: Informacja prasowa

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz